Meist

Jah, muidugi oleks viisakas kõigepealt tuttavaks saada!

Minu nimi on Bjornery ning mul on suur huvi erinevate kooli-, kontoritarvete ja disainielementide vastu. Ma olen veebipood. Üsna harilikku tüüpi, aga ise pean ennast teistest liigikaaslastest veidi erilisemaks, omanäolisemaks ja silmapaistvamaks. Kust selline enesekindlus Sa küsid? Noh, öeldakse ju, et “ütle, kes on Su sõbrad ja ma ütlen, kes oled Sina”. Minul on sõprade ja koostööpartneritega kohe väga vedanud, sest nad on ikka väga lahedad, funktsionaalsed ja maitsekad. Aga noh, enda kiituseks pean ütlema, et eks mul ole nende peale ka hea nina ja igasuguste iseloomutute tegelastega mul lihtsalt klappi pole.

Jah, võib öelda, et mu sõbrad on natuke ühte masti. Nad on kõik omanäolise disainiga. Üldiselt ka sellised, keda Sa ei pelga kaasa võtta ei kooli ega kontorisse - vastupidi, Sa lausa tahad ja vajad neid enda igapäevaste toimetuste juurde. Kodus võib neid ka muidugi hoida, mõni neist sobib lausa sisekujunduselemendiks. Ja siis on neil kõigil mingi oma kasulik KIIKS, aga nende kiiksude kohta saad lugeda juba “tooteinfo” juurest.

Kui Sa ikka veel päris täpselt aru ei saanud, siis vihjeks, et minu sõpradega saab tutvuda alamenüü “POOD” alt. Saa nendega kohe julgelt tuttavaks ning kui mingisuguseid küsimusi, probleeme, arusaamatusi tekib, siis kirjuta shop@bjornery.eu. Minu haldajad vastavad Sulle hea meelega ja nad ei hammusta.

Ja seda peab muidugi ka ütlema, et minu sõprade ring pole kaugeltki mitte veel täis ning olen igati avatud igasugustele uutele tutvustele. Sellest võid Sa välja lugeda kolme asja:

1. Bjornery on jubeõnnelik iga oma uue kliendi üle ning teeb kõik endast sõltuva, et ta siin end võimalikult mugavalt tunneks!

2. Bjornery tootevalik on pidevas täienemises.

3. Bjornery on igati avatud ka uutele koostööpakkumistele ning võtab hea meelega vastu uusi kaaslasi, keda oma tootevalikus kuvada. Samuti teretulnud ka igasugune huvi edasimüüjatelt, kes meie poes müüdavat kaupa soovivad oma kanaleis edasi müüa. Kirjutage business@bjornery.eu