Näidistoodete autorist

Sellel leheküljel oleme näidissisuna kasutanud Lentsius Design'i tootefotosid. Kõikide tootefotode autor on Getter Kuusmaa ning must-valge Kairi portreefoto autoriks on JP Hion.

Projekt TELK2 on kollektsioon mantlitest ja kleitidest, mis on valmistatud ligi 40 aastat vanadest Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuse militaartelkidest ja -vormidest. Kollektsioon on teostatud väärtustava taaskasutuse põhimõtetel, hinnates kõrgelt materjali loomulikku ajas kulumist ning päikese, vihma, lume jms poolt maha jäetud märke.

Lentsius Design aksessuaaride kollektsioonis on jõud ühendanud moedisa­iner Kairi, lennuinsener Marek ja meister Mart Lentsius ehk õde, vend ja isa. Koos on loodud Skandinaavia šiki ja ajatu joone­ga igapäevaste ehete seeria, mis on mõeldud kandmiseks nii meestele kui naistele.

Oma tööde juues jääb disainer Kairi Lentsius alati kindlaks põhimõttele “Vähem on rohkem” ja uurib ootamatuid materjali ning vormi kombinatsioone. Aksessuaaride disaini juures ongi suur rõhk olnud materjalide valikul - näiteks mansetinööbid Puravik valmivad käsitööna väärispuitudest nagu mahagon, tiik, eestimaine õuna- ja tammepuu. Sõrmused on aga vormitud tugevast roostevabast terasest.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Uued aksessuaarid nüüd müügil

Järgmine

Jaga seda artiklit